Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Bashkia > Administrata > Drejtorite

Drejtorite

​​Në zbatimi të ligjit 119/2014 "Për të Drejtën e Informimit" dhe Programit të Transparencës, Bashkia Kuçovë vë në dispozicion të publikut informacion në lidhje me Drejtoritë e Institucionit

1.Erald Shushari

2.Gentjan Qafoku

3.Heroina Shkëmbi

4.Ferdinand Putro

5.Kristina Zoga

6.Përparim Doko

7.Petrit Shyti

8.Bardhyl Sula

9.Jolanda Lila

10Kozeta Marra

11Fatjon Plaku

12.Altin Dautaj

13.Brunilda Keli

14.Klodiana Misto


Eventet

<mars 2021>
HënMarMërEnjPreShtDie
22232425262728
1234567
8910111213
14
e diel, mars 14, 2021
15161718192021
22
e hënë, mars 22, 2021
232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ