Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Bashkia > Kryetari i Bashkisë Kuçovë

Kryetari i Bashkisë Kuçovë

​                    

Të nderuar bashkëqytetarë,mirësevini ne portalin e Bashkisë Kuçovë!

Ky portal do të jetë një urë lidhëse mes jush dhe Bashkisë. Nëpermjet këtij portali puna jonë për zhvillimin e qytetit do të bëhet më transparente për ju dhe do të dëgjohet zëri juaj për vendimet e rëndësishme që na përkasin të gjithëve. Mendimi i komunitetit do të bëhet orientues për vendimarrjen time.

Une dëshiroj fort që Kuçova qyteti ku unë jam rritur,të jetë qytet me vlera dhe qëllime të përbashkëta ku zëri i çdo qytetari të dëgjohet. Dua të rindërtoj besimin e qytetarëve te aftësia e Bashkisë dhe politikave të saj per zhvillim,duke marrë përpara jush disa angazhime te rëndësishme të cilat do t'i realizoj.

Mbi këtë bazë ne do t'i japim njëri-tjetrit besimin dhe dëshirën e madhe për një zhvillim të mëtejshëm.

Dua të rrisë besimin te Qeverisja Vendore nëpërmjet realizimit të angazhimeve që kemi marrë ndaj jush,dhe ta kthejmë Kuçovën në një qytet në të cilin të mund të jetohet më mirë.


                                        Me respekt

                                     Kreshnik HAJDARI                                

Kompetencat e Kryetarit te Bashkise.pdf (shkarko)​ 

Eventet

<gusht 2021>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Se shpejti


Buletini Informativ