Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Bashkia > Programi i Banesave Sociale, Sistemi i Pikezimit, Menyra Vleresimit dhe Dokumentacioni/ Vendimi i Komisionit te Strehimit

Programi i Banesave Sociale, Sistemi i Pikezimit, Menyra Vleresimit dhe Dokumentacioni/ Vendimi i Komisionit te Strehimit

​​          

Në vijim do të gjeni informacion të detajuar për sistemin e pikëzimit për banesat sociale, kriteret, listën e dokumenteve dhe proces-verbalet e takimeve te Komisionit të Strehimit, Vendimin dhe Afatet e Ankimimit.

(shkarko) VKB nr. 34 - Per miratimin e sistemit te pikezimit per Banesat Sociale.pdf - Vendimi i Keshillit Bashkiak, date 22.10.2019​

 (shkarko)Raport Permbledhes i Degjeses Publike mbi Sistemin e Pikezimit per Banesat Sociale.pdf

(shkarko)PLANVENDOSJA.jpg

(shkarko)vendim komisioni i strehimit.pdf

(shkarko) Afati i ankimimit.pdfEventet

<mars 2021>
HënMarMërEnjPreShtDie
22232425262728
1234567
8910111213
14
e diel, mars 14, 2021
15161718192021
22
e hënë, mars 22, 2021
232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ