Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Keshilli > Komisionet e Përhershme

Komisionet e Përhershme


Komisionet e Përhershme të Këshillit Bashkiak Kuçovë, dalë nga zgjedhjet e 30 Qershorit 2019.

 • Komisioni Ekonomik dhe Buxhetit
 1. Aleksandër Ziu – Kryetar
 2. Esmeralda Musaj – Anëtare
 3. Sokol Çela – Anëtar
 4. Evisa Suli – Anëtare
 5. Adriatik Dajko – Anëtar

 • Komisioni i Kontrollit të Brendshëm Financiar
 1. Evisa Sulu – Kryetare
 2. Valbona Hoxha – Anëtare
 3. Joana Metaj – Anëtare
 4. Përparim Doko – Anëtar
 5. Kostandin Bano – Anëtar

 • Komisioni për Problemet e Shërbimeve Publike
 1. Erion Coka – Kryetar
 2. Artur Qose – Anëtar
 3. Besjana Liçaj – Anëtare
 4. Redina Mema – Anëtare
 5. Geralda Sulo – Anëtare

 • Komisioni i Arsimit, Sportit dhe Kulturës (Rinisë, Juridik, Rendit)
 1. Valbona Hoxha – Kryetare
 2. Edlir Raseni – Anëtar
 3. Aurela Rrumbullaku – Anëtare
 4. Adriatik Dajko – Anëtar
 5. Artur Qose – Anëtar

 • Komisioni për Mbrojtjen e Shëndetit Publik dhe Mjedisit
 1. Endrit Kosta – Kryetar
 2. Antoneta Alla- Anëtare
 3. Kestrina Alabaku – Anëtare
 4. Elda Duraj – Anëtare
 5. Griselda Demo – Anëtare

 • Komisioni i Zhvillimit Urban dhe Infrastrukturës
 1. Mario Hajdari – Kryetar
 2. Murat Benja – Anëtar
 3. Aleksandër Ziu – Anëtar
 4. Përparim Naksi – Anëtar
 5. Flutura Gega – Anëtar

 • Komisioni për Zhvillimin Bujqësor
 1. Saimir Sado – Kryetar
 2. Griselda Demo – Anëtare
 3. Përparim Doko – Anëtar
 4. Elca Plaku – Anëtar
 5. Marigle Gjika – Anëtar

 • Komisioni i Verifikimit të Proçes-Verbaleve
 1. Migena Bullari – Kryetar i Këshillit
 2. Shpëtim Nishani – N/Kryetar i Këshillit
 3. Ervis Dosti – Sekretar i Këshillit

 • Komisioni i Verifikimit të Mandateve
 1. Besjana Liçaj – Kryetare
 2. Aurela Rrumbullaku – Anëtare
 3. Sokol Çela – Anëtar

 • Komisioni i Votimit
 1. Murat Benja – Kryetar
 2. Joana Metaj – Anëtare
 3. Geralda Sula - Anëtare

 

 

​ 


Eventet

<nëntor 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
29
e diel, nëntor 29, 2020
30123456

Se shpejti


Buletini Informativ