Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Keshilli > Përbërja e Këshillit

Përbërja e Këshillit

​​​​​​​​​

Kryetari i Këshillit Bashkiak; Gjergji Mihali- Partia Socialiste

Sekretari i Këshillit Bashkiak; Ervis Dosti


 • Znj. Miranda Shkëmbi, Partia Socialiste, Bashkia Kuçovë
 • Z. Sybi Shehu, Partia Socialiste, Njësia Administrative Perondi
 • Znj. Anila Bardhi, Partia Socialiste, Bashkia Kuçovë
 • Z. Agim Prifti, Partia Socialiste, Njësia Administrative Kozare 
 • Znj. Elisabeta Loçe, Partia Socialiste, Bashkia Kuçovë
 • Z. Maringlen Qorri, Partia Socialiste, Njësia Administrative Lumas
 • Znj. Mjaftore Dhimitri, Partia Socialiste, Bashkia Kuçovë
 • Znj. Burbuqe Subashi, Partia Socialiste, Bashkia Kuçovë
 • Z. Nikollaq Halilaj, Partia Socialiste, Bashkia Kuçovë
 • Znj. Lorena Pjetri, Lëvizja Socialiste për Integrim, Bashkia Kuçovë
 • Z. Shkëlqim Fetahu, Lëvizja Socialiste për Integrim, Bashkia Kuçovë
 • Znj. Migerta Lila, Parta Socialiste (ish-Lëvizja Socialiste për Integrim), Njësia Administrative Kozare 
 • Z. Agim Plaku, Lëvizja Socialiste për Integrim,  Njësia Administrative Perondi
 • Znj. Valbona Hoxha, Partia Socialiste (ish-Lëvizja Socialiste për Integrim), Bashkia Kuçovë
 • Z. Neim Zhuri, Lëvizja Socialiste për Integrim, Bashkia Kuçovë
 • Z. Ilirjan Koxhaj, Partia Demokratike, Bashkia Kuçovë
 • Znj. Brikena Koroveshi, Partia Demokratike, Bashkia Kuçovë
 • Z. Gëzim Qato, Partia Demokratike, Bashkia Kuçovë
 • Znj. Elisabeta Bostani, Partia Demokratike, Bashkia Kuçovë
 • Znj.Blerta Qevani, Partia Demokratike, Njësia Administrative Perondi
 • Z. Mevlan Domi, Partia Demokratike, Njësia Administrative Perondi
 • Z.Saimir Sado, Partia Socialiste ( ish-Partia Republikane), Bashkia Kuçovë
 • Z. Amza Qevani, Bashkimi Liberal Demokrat, Njësia Administrative Lumas
 • Z. Safet Merko, Partia Socialiste (ish-Partia e Çeshtjeve Shqiptare), Bashkia Kuçovë 
 • Z. Brunilda Gega, Parta Demokratike (ish-Aleanca Arbnore Kombëtare​), Bashkia Kuçovë
 • Z. Sherif Marra, Partia Ligji dhe Drejtësi, Njësia Administrative Kozare
 • Z. Edmond Zequa, Partia Demokratike (ish-Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet), Bashkia Kuçovë
 • Z. Saimir Plaku, Partia Socialiste ( ish-G99 ), Bashkia Kuçovë
 • Z. Murat Bënja, Aleanca Demokratike, Njësia Administrative Kozare
 • Znj. Blerta Suli, Partia Socialiste e Moderuar, Njësia Administrative Kozare ​

Eventet

<korrik 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ