Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Dorëzimi I certifikatave për 60 të rinj

Kategorite

Filtro:

Dorëzimi I certifikatave për 60 të rinj

​“Creation of opportunities for employment and unemployment of marginalized youth” ishte projekti i financuar nga BE, që shoqata “ NSGK” implementoi për një periudhë 8 mujore me të rinjtë e të gjitha Njësive Administrative të qytetit tonë! Bashkia Kuçovë duke vlerësuar mundësitë që këto projekte ofrojnë për ngritjen e kapaciteteve dhe krijimin e oportuniteteve për punësim dhe vetëpunësim të të rinjve, ka qenë përherë një suport për zhvillimin e tyre. Nën/kryetarja znj. Miranda Shkëmbi bëri sot dorëzimin e certifikatave për 60 të rinj pjesëmarrës në këto trajnime!

Eventet

<gusht 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Se shpejti


Buletini Informativ