Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Takim me mësues e të rinj!

Kategorite

Filtro:

Takim me mësues e të rinj!

Në ambjentet e Qendrës Rinore u zhvillua takimi me mësues e të rinj në lidhje me sfidat e mësimit online në kohë pandemie. Nxënës dhe student floën mbi shqetësimet dhe problematikat me të cilat u përballën në këtë situatë të pazakontë. Të ftuarat znj Vjollca Kllapi dhe Alma Krekasi, ndanë eksperiencën, vështirësitë, sfidat e tyre si mësuese, drejtuese dhe prindër. U treguan të hapura për të dëgjuar sugjerimet dhe rekomandimet e pjesëmarrësve në lidhje me përmirësmin e proçesit mësimor, si dhe plotësimin e boshllëqeve të krijuara!

Eventet

<shtator 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Se shpejti


Buletini Informativ