Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Takim me mësues e të rinj!

Kategorite

Filtro:

Takim me mësues e të rinj!

Në ambjentet e Qendrës Rinore u zhvillua takimi me mësues e të rinj në lidhje me sfidat e mësimit online në kohë pandemie. Nxënës dhe student floën mbi shqetësimet dhe problematikat me të cilat u përballën në këtë situatë të pazakontë. Të ftuarat znj Vjollca Kllapi dhe Alma Krekasi, ndanë eksperiencën, vështirësitë, sfidat e tyre si mësuese, drejtuese dhe prindër. U treguan të hapura për të dëgjuar sugjerimet dhe rekomandimet e pjesëmarrësve në lidhje me përmirësmin e proçesit mësimor, si dhe plotësimin e boshllëqeve të krijuara!

Eventet

<nëntor 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
29
e diel, nëntor 29, 2020
30123456

Se shpejti


Buletini Informativ