Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile

Kategorite

Filtro:

Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile

Zjarrëfikëse e re për ekipin tonë  dhe mundësia për të ndërtuar  një urë në njësinë administrative Lumas, sii një emergjencë civile e këtyre banorëve: Takim i frytshëm dhe plane me vlerë për vitin e ardhshëm me z. Haki Çako, drejtor i Përgjithshëm i Agjencisë Kombëtare të Mbrojtjes Civile. 

#përKuçovën #përPunët

Eventet

<mars 2021>
HënMarMërEnjPreShtDie
22232425262728
1234567
8910111213
14
e diel, mars 14, 2021
15161718192021
22
e hënë, mars 22, 2021
232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ