Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > DZHR

Kategorite

Filtro:

DZHR

DZHR ka përfunduar,dhe janë në gadishmëri 9 km kanale vaditëse,me anë të të cilave vaditen 280 ha tokë bujqësore te fshatrave Magjatë dhe Perondi, të Njësisë Administrative Perondi. Vazhdon puna në Goraj, dhe në Njesinë Administrative Lumas. Deri në 07/06/2020 të gjitha skemat ujitëse janë në gadishmeri.

Eventet

<korrik 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Se shpejti


Buletini Informativ