Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > DZHR

Kategorite

Filtro:

DZHR

DZHR ka përfunduar,dhe janë në gadishmëri 9 km kanale vaditëse,me anë të të cilave vaditen 280 ha tokë bujqësore te fshatrave Magjatë dhe Perondi, të Njësisë Administrative Perondi. Vazhdon puna në Goraj, dhe në Njesinë Administrative Lumas. Deri në 07/06/2020 të gjitha skemat ujitëse janë në gadishmeri.

Eventet

<shtator 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Se shpejti


Buletini Informativ