Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > DZHR

Kategorite

Filtro:

DZHR

Duke nisur nga mbrëmë, ishin në terren mjete dhe njerëzit e Njësisë Administrative Lumas dhe Bashkisë Kuçovë 🚜👷‍♂️ duke bërë ndërhyrjet e nevojshme për përballimin e situatës prej rreshjeve. 🌧

Eventet

<mars 2021>
HënMarMërEnjPreShtDie
22232425262728
1234567
8910111213
14
e diel, mars 14, 2021
15161718192021
22
e hënë, mars 22, 2021
232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ