Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Dhënia e çmimeve dhe çertifikatave për të rijntë!

Kategorite

Filtro:

Dhënia e çmimeve dhe çertifikatave për të rijntë!

Zhvilluam sot takimin për dhënien e çmimeve dhe çertifikatave me të rinjtë pjesmarrës në konkursin online “Së bashku për familje të shëndetshme e pa dhunë, edhe në situatë emergjence” e organizuar nga Bashkia Kuçovë përgjatë periudhës së pandemisë. Konkursi synoi të angazhonte të rinjtë në promovimin e mardhënieve të shëndetshme nëpërmjet artit.

Konkursi u zhvillua me mbështetjen e UNDP Shqipëri, në kuadër të Programit të Përbashkët të Kombeve të Bashkuara, "Për ti dhënë fund dhunës ndaj grave dhe vajzve", financuar nga Qeveria e Suedisë.

Eventet

<gusht 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Se shpejti


Buletini Informativ