Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Festa e Miqesise

Kategorite

Filtro:

Festa e Miqesise

Për tre ditë me radhë në sheshin para Bashkisë Kuçovë u organizua "Festa e Miqësisë" nga Birra "Elbar" dhe nën kujdesin e veçantë të Kryetarit të Bashkisë z.Selfo Kapllani.

Në këtë festë performuan këngëtarë si Xhesika Polo, Denis Xherahu, Anxhela Peristeri, Mateus Frroku, Aleksandër Gjoka dhe Redon Makashi.

Çdo mbrëmje qytetarët jo vetëm u argëtuan nën tingujt e muzikës por edhe shijuan gatimet dhe birrën "Elbar" në shoqërinë e miqësisë


Eventet

<nëntor 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27
28
e martë, nëntor 28, 2017
29
e mërkurë, nëntor 29, 2017
30123
4567
8
e premte, dhjetor 8, 2017
910

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ