Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > I jepet titulli Nder i Qytetit Z.Fatmir Ismaili

Kategorite

Filtro:

I jepet titulli Nder i Qytetit Z.Fatmir Ismaili

Ne dat​ën 23.09.2020 u zhvillua mbledhja e Këshillit Bashkiak ku ndër te tjera u bë dhe ceremonia per dhënien e titullit Nder i Qytetit ish portierit te Naftëtarit Z.Fatmir Ismaili.

Eventet

<mars 2021>
HënMarMërEnjPreShtDie
22232425262728
1234567
8910111213
14
e diel, mars 14, 2021
15161718192021
22
e hënë, mars 22, 2021
232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ