Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Konstituimi i Këshillit Bashkiak Kuçovë

Kategorite

Filtro:

Konstituimi i Këshillit Bashkiak Kuçovë

Gjatë ditës së sotme në sallën e mbledhjeve të Këshillit Bashkiak u zhvillua mbledhja e parë e Këshillit të ri Bashkiak Kuçovë me mandat 2019-2023.

Në këtë mbledhje u zgjodhën organet drejtuese dhe përfaqësuese të këtij këshilli. Me shumicë votash Kryetar i Këshillit Bashkiak u zgjodh znj.Migena Bullari dhe N/Kryetar z.Shpëtim Nishani. Gjithashtu u verifikua dhe u miratua mandati i çdo anëtarë të Këshillit Bashkiak.

Mbledhja vijoj me ceremoninë e marrjes në dorëzim të mandatit të Kryetarit të Bashkisë Kuçovë z. Kreshnik Hajdari. Z. Kreshnik Hajdari pasi bëri betimin para Këshillit Bashkiak mbajti gjithashtu një fjalim përshëndetës për të gjithë të pranishmit.

 

Më poshtë po ju paraqesim listën e plotë e anëtarëve të Këshillit Bashkiak Kuçovë:

Nr.EMËRMBIEMERSubjekti PolitikPozicioni
1. Migena BullariPartia SocialisteKryetar
2.Shpëtim NishaniPartia SocialisteN/kryetar
3.Aleksander ZiuPartia SocialisteAnetar
4.AurelaRumbullakuPartia SocialisteAnetare
5.Erion CokaPartia SocialisteAnetar
6.ValbonaHoxhaPartia SocialisteAnetare
7.Perparim DokoPartia SocialisteAnetar
8.ElcaPlakuPartia SocialisteAnetare
9.Saimir SadoPartia SocialisteAnetar
10.Elda DurajPartia SocialisteAnetare
11.Besjana LicajPartia SocialisteAnetare
12.Endrit Kosta Partia SocialisteAnetar
13.Griselda DemoPartia SocialisteAnetare
14.Skender MecajPartia SocialisteAnetar
15.Kestrina AlabakuPartia SocialisteAnetare
16.Perparim NaksiPartia SocialisteAnetar
17.Evisa SuliPartia SocialisteAnetare
18.Sokol CelaPartia SocialisteAnetar
19.JoanaMetajPartia SocialisteAnetare
20.Kostandin BanoPartia SocialisteAnetar
21.Flutura GegaPartia SocialisteAnetare
22.Adriatik DajkoPartia SocialisteAnetar
23.Redina MemaPartia SocialisteAnetare
24.Mario Hajdari Partia SocialisteAnetar
25.Geralda SuloPartia SocialisteAnetare
26.Mariglen GjikaPartia SocialisteAnetar
27.Edlir RaseniPartia Demokracia SocialeAnetar
28.AntonetaAllaPartia Demokracia SocialeAnetare
29.Murat BenjaPartia Aleanca Demokratike ShqiptareAnetar
30.Artur QosePartia Socialiste e ModeruarAnetar
31.Esmeralda MusajPartia Socialiste e ModeruarAnetare

 

Eventet

<shtator 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Se shpejti


Buletini Informativ