Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Kuçova e Pastër!

Kategorite

Filtro:

Kuçova e Pastër!

Puna bën të zezën të bardhë!
Por kujdesi për të mos i hedhur inertet, materialet e ndërtimit, mobiljet, etj. jashtë kontenierëve është më i lehtë sesa pastrimi pasi ato grumbullohen. Ky është një proces që kërkon shpenzime, mjete dhe punonjës, të cilët mund të angazhohen në punë të tjera për qytetin.Banorët e Kuçovës janë shembullorë! Por le ta përmirësojmë edhe këtë, duke hedhur këto mbeturina në vendet e caktuara.

Eventet

<mars 2021>
HënMarMërEnjPreShtDie
22232425262728
1234567
8910111213
14
e diel, mars 14, 2021
15161718192021
22
e hënë, mars 22, 2021
232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ