Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Kuçova e Pastër!

Kategorite

Filtro:

Kuçova e Pastër!

Puna bën të zezën të bardhë!
Por kujdesi për të mos i hedhur inertet, materialet e ndërtimit, mobiljet, etj. jashtë kontenierëve është më i lehtë sesa pastrimi pasi ato grumbullohen. Ky është një proces që kërkon shpenzime, mjete dhe punonjës, të cilët mund të angazhohen në punë të tjera për qytetin.Banorët e Kuçovës janë shembullorë! Por le ta përmirësojmë edhe këtë, duke hedhur këto mbeturina në vendet e caktuara.

Eventet

<nëntor 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
29
e diel, nëntor 29, 2020
30123456

Se shpejti


Buletini Informativ