Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Lirimi i hapsirave publike dhe zonave të banuara

Kategorite

Filtro:

Lirimi i hapsirave publike dhe zonave të banuara

​Policia Bashkiake në Bashkëpunim me IMT dhe Drejtorinë e Urbanistikës, kanë filluar punën sot në Lagjen nr.1, Blloku "Tafil Skëndo"për lirimin e hapsirave publike dhe zonave të banuara në shërbim të Komunietit

Eventet

<shtator 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Se shpejti


Buletini Informativ