Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mbledhja e Keshillit Bashkiak 22 Dhjetor 2018

Kategorite

Filtro:

Mbledhja e Keshillit Bashkiak 22 Dhjetor 2018

Mbledhja e Këshillit Bashkiak datë 22.12.2018, me këtë rend dite:

1.Projekt-Vendim: Për miratimin e Programit të Transparencës për Bashkinë Kuçovë.

2.Projekt-Vendim: Për miratimin e Buxhetit Vjetor 2019.

3.Projekt-Vendim: Mbi kategorizimin e nivelit të pagave të punonjësve të zgjedhur dhe të emëruar, si edhe të punonjësve të administratës të Bashkisë dhe të njësive të saj në varësi për vitin 2019. 

Eventet

<mars 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728123
45678910
111213
14
e enjte, mars 14, 2019
151617
18192021
22
e premte, mars 22, 2019
2324
25262728293031
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ