Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mbledhja e Keshillit Bashkiak 22 Gusht 2018

Kategorite

Filtro:

Mbledhja e Keshillit Bashkiak 22 Gusht 2018

​Mbledhja e Këshillit Bashkiak Kuçovë më datë 22.08.2018 me këtë rend dite :
1. Projekt-Vendim për propozimin e dhënies së ndihmës ekonomike për periudhën 1-31 Gusht 2018.
2. Projekt-Vendim për dhënien e paaftësisë, invalidëve të punës dhe kompensimit të energjisë elektrike për periudhën 1-31 Gusht 2018. 
3. Projekt-Vendim për dhënien e ndihmës ekonomike mbi përdorimin e fondit të kushtëzuar për bllok-ndihmën ekonomike deri në 6% për periudhën Korrik 2018.
4. Projekt-Vendim për dhënien e ndihmës ekonomike për rastet e bashkisë për periudhën 1-31 Korrik 2018.
5. Projekt-Vendim për kompensimin e energjisë elektrike për familjet përfituese të ndihmës ekonomike për muajin Korrik 2018. 
6. Projekt-Vendim për disa ndryshime dhe shtesa në VKB nr.56, datë 04.10.2017 " Mbi miratimin e taksave dhe tarifave vendore të vitit 2018.
7. Informacion : Mbi ndërhyrjet e bëra nga Agjensia e Shërbimit Komunal për përmirësimin e infrastrukturës rrugore, shërbimit të ndriçimit publik dhe mirëmbajtjen e hapësirave të gjelbërta.

Eventet

<janar 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
31
1
e martë, janar 1, 2019
23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Se shpejti


Buletini Informativ