Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mbledhja e Keshillit Bashkiak 24 Shtator 2018

Kategorite

Filtro:

Mbledhja e Keshillit Bashkiak 24 Shtator 2018

Sot u zhvillua mbledhja e Këshillit Bashkiak Kuçovë me këtë rend dite:

1.Projekt-Vendim: Për propozim për dhënien e ndihmës ekonomike për periudhën 1-30 Shtator 2018.

2.Projekt-Vendim: Për dhënien e paaftësisë (PAK), Invalidët e punës dhe kompensimit të energjisë elektrike, për periudhën 1-30 Shtator 2018.

3.Projekt-Vendim: Për dhënien e ndihmës ekonomike mbi përdorimin e fondit të kushtëzuar për bllok-ndihmën ekonomike deri në 6% për periudhën Gusht 2018.

4.Projekt-Vendim: Për dhënien e ndihmës ekonomike për rastet e bashkisë për periudhën 1-31 Gusht 2018.

5.Projekt-Vendim: Për dhënien e kompensimit të energjisë elektrike për familjet përfituese të ndihmës ekonomike për muajin Gusht 2018.

6.Projekt-Vendim: Për miratimin e heqjes së mandatit për anëtar të Këshillit Bashkiak Kuçovë nga subjekti politik PD.

7.Projekt-Vendim: Për ndryshimin e planit në buxhetin e vitit 2018.

8.Informacion : Analiza e zbatimit te buxhetit për 8-mujorin e vitit 2018. 

Eventet

<gusht 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930311234
5678910
11
e diel, gusht 11, 2019
12131415161718
19202122232425
2627282930311
234678

Se shpejti


Buletini Informativ