Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mbledhja e Keshillit Bashkiak 26.07.2017

Kategorite

Filtro:

Mbledhja e Keshillit Bashkiak 26.07.2017

Ditën e Mërkur, dt.26/07/2017, ora 11:00 në sallën e mbledhjeve të Këshillit, u zhvillua mbledhja e radhës e Këshillit Bashkisë Kuçovë, me ketë rend dite:

Projekt-Vendim: Mbi miratimin për dhënien e Ndihmës Ekonomike, pagesës së kompensimit të energjisë elektrike për periudhën 1 - 31 Korrik 2017, PAK dhe Invalidët e Punës

Projekt-Vendim: Mbi miratimin për dhënien e Ndihmës Ekonomike për rastet e Bashkisë për periudhën 1 - 31 Korrik 2017.

Projekt-Vendim: Dhënie mandati për këshilltar bashkiak subjekti politik AAK.

Projekt-Vendim: Mbi miratimin e Projekt Buxhetit Afatmesëm.

Projekt-Vendim: Mbi miratimin e tematikës së mbledhjeve të këshillit Bashkisë Kuçovë për periudhën Gusht- Dhjetor 2017.

Informacion: Mbi punën e bërë nga Komisariati i Policisë Kuçovë, për parandalimin dhe goditjen e akteve kriminale, për garantimin e qetësisë dhe rendit publik në Kuçovë.

Informacion: Analiza e zbatimit të buxhetit të Bashkisë Kuçovë për periudhën Janar - Qershor 2017.

Informacion: Mbi kushtet e punës, masat e marra mbi parandalimin e ndotjeve të objekteve naftë-nxjerrëse dhe naftëmbajtëse

Informacion: Mbi masat e marra nga sektori i MZSH Kuçovë në drejtim të parandalimit të zjarreve të mundshme, shuarjes së tyre si dhe rasteve të ndërhyrjeve për shpëtim.

Informacion: Mbi vlerësimin e punës së firmave sipërmarrëse private, për rritjen e cilësisë së shërbimeve publike ndaj komunitetit, si shërbimi pastrimit, dekorit dhe mirëmbajtja e varrezave publike.

Çështje të tjera: Kërkese nga qytetaret, z. Ahmet Bazina, z.Kujtim Luzi, z.Sadush Tafa, z.Misto Bulku, OKDA Kucove, z. Murat Benja etj.

 

Eventet

<korrik 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Se shpejti


Buletini Informativ