Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mbledhja e Keshillit Bashkiak date 20.02.2018

Kategorite

Filtro:

Mbledhja e Keshillit Bashkiak date 20.02.2018


Ditën e Martë dt.20/02/2018, ora 11:00 në sallën e mbledhjeve të Këshillit u zhvillua mbledhja e Këshillit të Bashkisë Kuçovë me këtë rend dite:
Projekt-Vendim:Për propozim për dhënien e ndihmës ekonomike për periudhën 1-28 Shkurt 2018.
Projekt-Vendim:Për dhënien e Paaftësisë (PAK), Invalidët e punës dhe kompensimit të energjisë elektrike, për periudhën 1-28 Shkurt 2018.
Projekt-Vendim:Mbi miratimin e kritereve të dhënies së ndihmës ekonomike nga fondi i kushtëzuar për bllok-ndihmës ekonomike deri në 6% ose me fonde të buxhetit vendor.
Projekt_Vendim:Për shpërndarjen e bursave për nxënësit e shkollave të mesme të Kuçovës dhe njësive administrative me rezultatet më të larta në maturën 2017, të cilët vazhdojnë studimet në vitet e para të shkollës së lartë në sezonin 2017-2018.
Projekt-Vendim:Për miratimin e raportit të të ardhurave e shpenzimeve për vitin 2017.
Projekt-Vendim:Për ndryshimin e planit në buxhetin e vitit 2018.
Informacion:Mbi nxjerrjet jashtë përdorimit të aktiveve të institucioneve të varësisë së Qendrës Ekonomike të Arsimit.
Të tjera:

Eventet

<qershor 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Se shpejti


Buletini Informativ