Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mbledhja e Keshillit Bashkiak date 22.01.2018

Kategorite

Filtro:

Mbledhja e Keshillit Bashkiak date 22.01.2018

Ditën e hënë datë 22.01.2018 në orën 11:00 u zhvillua mbledhja e Këshillit Bashkiak me këtë rend dite:

1. Projekt-Vendim për dhënien e ndihmës ekonomike për periudhën 1-31 Janar 2018.

2.Projekt-Vendim për dhënien e paaftësisë (PAK), invalidët e punës dhe kompensimit të energjisë elektrike për periudhën 1-31 Janar 2018.

3.Projekt-Vendim mbi shqyrtimin e dokumentacionit për dhënien e bursave për studentët që vazhdojnë vitin e parë në institucionet arsimore publike për vitin shkollor 2017-2018.

4.Projekt-Vendim mbi shqyrtimin e dokumentacionit për dhënien e bursave për nxënësit e arsimit parauniversitar në institucionet arsimore publike që vazhdojnë vitin e parë për vitin shkollor 2017-2018.

5.Projekt-Vendim për shpërndarje e bursave për nxënësit e shkollave të mesme të Kuçovës dhe njësive administrative me rezultate më të larta në maturën 2017, të cilët vazhdojnë studimet në vitet e para të shkollës së lartë një sezon 2017-2018. Ky projekt-vendim nuk u miratua pas kundërshtimeve të disa anëtarëve të Këshillit Bashkiak. Mbetet për t'u diskutuar në mbledhjen e radhës së këshillit.

Eventet

<nëntor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627
28
e mërkurë, nëntor 28, 2018
3012
345679

Se shpejti


Buletini Informativ