Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mbledhja jo e radhes e Keshillit Bashkiak date 22.06.2017

Kategorite

Filtro:

Mbledhja jo e radhes e Keshillit Bashkiak date 22.06.2017

​Ditën e enjte më datë 22.06.2017, në sallën e mbledhjeve të Këshillit u zhvillua mbledhja jo radhës e Këshillit Bashkisë Kuçovë, me këtë rend dite:

Projekt-Vendim: Mbi miratimin për dhënien e Ndihmës Ekonomike, pagesës së kompesimit të energjisë elektrike për periudhën 1-30 Qershor  2017, PAK dhe Invalidët e Punës.

Projekt-Vendim: Mbi miratimin për dhënien e Ndihmës Ekonomike për rastet e Bashkisë për periudhën 1 - 30 Qershor 2017.​

Eventet

<nëntor 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27
28
e martë, nëntor 28, 2017
29
e mërkurë, nëntor 29, 2017
30123
4567
8
e premte, dhjetor 8, 2017
910

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ