Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mbledhja jo e radhes e Keshillit Bashkiak date 22.06.2017

Kategorite

Filtro:

Mbledhja jo e radhes e Keshillit Bashkiak date 22.06.2017

​Ditën e enjte më datë 22.06.2017, në sallën e mbledhjeve të Këshillit u zhvillua mbledhja jo radhës e Këshillit Bashkisë Kuçovë, me këtë rend dite:

Projekt-Vendim: Mbi miratimin për dhënien e Ndihmës Ekonomike, pagesës së kompesimit të energjisë elektrike për periudhën 1-30 Qershor  2017, PAK dhe Invalidët e Punës.

Projekt-Vendim: Mbi miratimin për dhënien e Ndihmës Ekonomike për rastet e Bashkisë për periudhën 1 - 30 Qershor 2017.​

Eventet

<korrik 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ