Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mbledhja jo e radhës e Këshillit Bashkiak, datë 14.12.2018

Kategorite

Filtro:

Mbledhja jo e radhës e Këshillit Bashkiak, datë 14.12.2018

Mbledhja jo e radhës e Këshillit Bashkiak datë 14.12.2018 me këtë rend dite:

1. Projekt-vendim: Për propozimin për dhënien e ndihmës ekonomike për periudhën 1-31 Dhjetor 2018.

2. Projekt-vendim: Për dhënien e Paaftësisë (PAK), Invalidët e Punës dhe kompensimit të energjisë elektrike, për periudhën 1-31 Dhjetor 2018.

3. Projekt-vendim: Për dhënien e ndihmës ekonomike mbi përdorimin e fondit të kushtëzuar për bllok-ndihmën ekonomike deri në 6% për periudhën Nëntor 2018.

4. Projekt-vendim: Për dhënien e kompensimit të energjisë elektrike për familjet përfituese të ndihmës ekonomike për muajin Nëntor 2018. 

Eventet

<mars 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728123
45678910
111213
14
e enjte, mars 14, 2019
151617
18192021
22
e premte, mars 22, 2019
2324
25262728293031
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ