Accesso




Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mbledhje me Drejtorine e Policise Berat

Kategorite

Filtro:

Mbledhje me Drejtorine e Policise Berat

Duke vlerësuar lart punën e tyre  dhe duke iu përgjigjur pozitivisht kërkesës së Drejtorisë së Policisë Berat për thellimin e bashkëpunimit për parandalimin e kultivimit të lëndëve narkotike, zhvillova sot një takim me struktura të kësaj drejtorie.
Bashkia Kuçovë ka qenë dhe do të jetë ndihmë për realizimin e objektivave konkretë në luftën kundër këtij fenomeni.

Eventet

<prill 2021>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
1
e shtunë, maj 1, 2021
2
3456789

Se shpejti


Buletini Informativ