Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mirëmbajtja dhe riparimi i trotuareve

Kategorite

Filtro:

Mirëmbajtja dhe riparimi i trotuareve

​Ndërmarrja e Shërbimit Komunal vazhdon punimet për mirëmbajtjen dhe riparimin e trotuareve nga të dyja anët e bulevardit kryesor të qytetit, disa segmenteve në lagjen "Llukan Prifti" dhe rrugicës të varrezave të fshatit Tapi,Njësia Administrative Perondi, me gjatësi rreth 200 ml. #PunimetVazhdojnë #BashkiaNëPunë

Eventet

<nëntor 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
29
e diel, nëntor 29, 2020
30123456

Se shpejti


Buletini Informativ