Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mirëmbajtja e sipërfaqeve të gjelbërta në shkollat e mesme dhe lulishtet e qytetit

Kategorite

Filtro:

Mirëmbajtja e sipërfaqeve të gjelbërta në shkollat e mesme dhe lulishtet e qytetit

Gjatë kësaj jave, punonjësit e agjensisë së sherbimit komunal , po vazhdojnë punën për mirëmbajtjen e sipërfaqeve të gjelbërta, në shkollat e mesme dhe lulishtet e qytetit.87488518_2217601558536026_9201251310307901440_n (1).jpg

Eventet

<qershor 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Se shpejti


Buletini Informativ