Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Pastrojmë së Bashku

Kategorite

Filtro:

Pastrojmë së Bashku

Kënaqësi që sot ishim pjesë e nismës së pastrimit në Qarkun e Beratit, zhvilluar nga ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi. Bashkëpunimi ndërinstitucional dhe disa vullnetarë dhanë mesazhin pozitiv për vende turistike të pastra.

Eventet

<gusht 2021>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Se shpejti


Buletini Informativ