Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Punonjësit e Agjensisë te Shërbimit Komunal po kryejnë punime në Lagjen nr. 1 Blloku “11 Shkurti” Konkretisht mbushja e rru

Kategorite

Filtro:

Punonjësit e Agjensisë te Shërbimit Komunal po kryejnë punime në Lagjen nr. 1 Blloku “11 Shkurti” Konkretisht mbushja e rru

Punonjësit e Agjensisë te Shërbimit Komunal po kryejnë punime në Lagjen nr. 1 Blloku “11 Shkurti” Konkretisht mbushja e rrugës me stabilizant dhe shtrim me beton.

Eventet

<qershor 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Se shpejti


Buletini Informativ