Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Rehabilitimi i sheshit të shkollës 18 Tetori

Kategorite

Filtro:

Rehabilitimi i sheshit të shkollës 18 Tetori

​Sot ndoqa nga afër punimet për rehabilitimin e sheshit të shkollës "18 Tetori".Rehabilitimi do të realizohet pjesërisht nga Ndërmarrja e Shërbimit Komunal pranë Bashkisë Kuçove dhe pjesërisht me kontraktor private.
Rehabilitimi nuk ishte parashikuar në projektin fillestar të ndërtimit të shkollës dhe po financohet nga Bashkia Kuçove me të ardhurat e veta.Rehabilitimi përfshinë ndërtim e një fushe futbolli,një fushe basketbolli,ndërtimin e mureve rrethues dhe sistemimin e sheshit përballë shkollës.

Eventet

<mars 2021>
HënMarMërEnjPreShtDie
22232425262728
1234567
8910111213
14
e diel, mars 14, 2021
15161718192021
22
e hënë, mars 22, 2021
232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ