Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Rikonstruksion i Shkollës Shaban Plaku

Kategorite

Filtro:

Rikonstruksion i Shkollës Shaban Plaku

Mësuesit dhe nxënësit e filluan ndryshe këtë vit në Shkollën 9 Vjeçare “Shaban Plaku” të Tapisë. 🏫 Ata nisën mësimin në shkollën e rikonstruktuar tërësisht.
Së bashku me deputeten
Ermonela Felaj Valikaj
u uruam mirëseardhjen 👧👩‍🏫👦 në mjediset e reja ku do të zhvillojnë mësimin nga sot. 💐

Eventet

<mars 2021>
HënMarMërEnjPreShtDie
22232425262728
1234567
8910111213
14
e diel, mars 14, 2021
15161718192021
22
e hënë, mars 22, 2021
232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ