Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Ndërtimi i Ujësjellësit Lumas!

Kategorite

Filtro:

Ndërtimi i Ujësjellësit Lumas!

Rrjeti i shumëpritur i ujësjellësit për Lumasin filloi të ndërtohet! Nuk është vetëm një premtim i mbajtur, por është ndryshim dhe përmirësim i jetës për secilin nga banorët e kësaj zone dhe për një pjesë të banorëve të fshatit Tapi (qe do furnizohen nga rrjeti egzistues i fshatit), me fazën e dytë të këtij projekti.

Eventet

<prill 2021>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
1
e shtunë, maj 1, 2021
2
3456789

Se shpejti


Buletini Informativ