Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Rikualifikim Urban Blloku Llukan Prifti

Kategorite

Filtro:

Rikualifikim Urban Blloku Llukan Prifti

Premtim i bërë nga shumë, i mbajtur nga ne: Nis rehabilitimi dhe rikualifikimi urban i bllokut "Llukan Prifti" Zonë në mes të qytetit, e cila do të fitojë dinjitetin që meriton.

Eventet

<prill 2021>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
1
e shtunë, maj 1, 2021
2
3456789

Se shpejti


Buletini Informativ