Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Shpërndarja e Titujve Qytetar Nderi

Kategorite

Filtro:

Shpërndarja e Titujve Qytetar Nderi

​Ditën e sotme në datë 25.06.2020, në ambintet e sallës së mbledhjeve të Keshillit Bashkiak, ndër të tjera u zhvillua Ceremonia e dhënis se titullit "NDERI I QYTETIT" për DHIMO KULI dhe GAQO TËRPINI.

Eventet

<nëntor 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
29
e diel, nëntor 29, 2020
30123456

Se shpejti


Buletini Informativ