Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Summer Fest 2017

Kategorite

Filtro:

Summer Fest 2017

​Me datë 15 Gusht 2017 u organizua për të dihatin vit resht "Summer Fest". Në këtë koncert pjesëmarrësit shijuan muzikën e bukur popullore të interpretuar nga këngëtarët Valbona Mema, Ylli Baka, Bujar Qamili dhe Luziana Tahiri. Koncert vazhdoi për disa orë dhe në sheshin para Bashkisë u përcoll një atmosferë të këndshme.  


Eventet

<nëntor 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27
28
e martë, nëntor 28, 2017
29
e mërkurë, nëntor 29, 2017
30123
4567
8
e premte, dhjetor 8, 2017
910

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ