Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Takim falenderues per donatorin Sulo Beqiri

Kategorite

Filtro:

Takim falenderues per donatorin Sulo Beqiri

​Gjatë ditës së sotme Bashkia Kuçovë në shenjë falënderimi për z.Sulo Beqiri realizoi një takim në prani të Komisionit Qytetar. Sulo Beqiri prej vitesh jeton  në Greqi por ende vazhdon lidhjet me qytetin e tij te lindjes dhe qytetarët e tij. Ditën e sotme z.Beqiri dhuroi për Spitalin e Kuçovës katër karroca për pacientët e spitalit.

Gjatë fjalës së tij Kryetari i Bashkisë Kuçovë z.Selfo Kapllani midis të tjerash theksoi se ky është një gjest që duhet marrë në konsideratë nga të gjithë ata qytetar të cilët kanë mundësi për të dhuruar sadopak shoqërisë dhe këtij qyteti. Ndaj nëpërmjet këtij takimi z.Kapllani gjeti rastin t'ju bëj thirrje të gjithë donatorëve për të ndihmuar ata që kanë nevojë. 

Eventet

<mars 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728123
45678910
111213
14
e enjte, mars 14, 2019
151617
18192021
22
e premte, mars 22, 2019
2324
25262728293031
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ