Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Takimi i Kryetarit te Bashkise me Presidentin e Dhomes Tregtare Italo-Shqiptare z.Tommaso Scattolari

Kategorite

Filtro:

Takimi i Kryetarit te Bashkise me Presidentin e Dhomes Tregtare Italo-Shqiptare z.Tommaso Scattolari

​​Kryetari i Bashkisë z. Selfo Kapllani mirëpriti Presidentin e Dhomës Tregtare Italo- Shqiptare (ACIA) z. Tommaso Scattolari, i shoqëruar nga përfaqësues nga Comuna e Montebelluna Provinca Trevizo Itali. 
E gjithë biseda u përqendrua në mundësinë e afrimit të sipërmarrësve Italian për të investuar në zonën e Kuçovës, duke shfrytëzuar të gjitha mundësit dhe resurset që ofron territori i Bashkisë së bashku me fshatrat e saj, si edhe fillimi i procedurave për realizimin e Binjakëzimeve me Bashki të ndryshme në Itali.Eventet

<dhjetor 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627
28
e mërkurë, nëntor 28, 2018
3012
345679
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
1
e martë, janar 1, 2019
23456

Se shpejti


Buletini Informativ