Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Udhezimi i ri per perfitimin e ndihmes ekonomike

Kategorite

Filtro:

Udhezimi i ri per perfitimin e ndihmes ekonomike

​Pas datës 1 Shtator 2017 hyn në fuqi udhëzimi i ri i qeverisë mbi procedurat e përfitimit të ndihmës ekonomike. Ndaj për çdo qytetar të interesuar Bashkia Kuçovë vendos në dispozicion Udhëzimin nr.8, datë 08.05.2017 për tu njohur me kriteret, dokumentacionin dhe procedurat e aplikimit. 

Udhezim per Ndihmen Ekonomike (1).pdf


Eventet

<nëntor 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27
28
e martë, nëntor 28, 2017
29
e mërkurë, nëntor 29, 2017
30123
4567
8
e premte, dhjetor 8, 2017
910

Se shpejti

Postimet me te fundit


Buletini Informativ