Accesso




Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Mbledhja e Këshillit Bashkiak datë 20.04.2018

Kategorite

Filtro:

Mbledhja e Këshillit Bashkiak datë 20.04.2018

Ditën e premte më datë 20.04.2018 u zhvillua mbledhja e radhës së Këshillit Bashkiak Kuçovë me këtë rend dite :

Projekt-Vendim: Për miratimin e heqjes së mandatit për anëtar të Këshillit Bashkiak Kuçovë nga subjekti Politik LSI.

Projekt-Vendim: Për propozimin për dhënien e ndihmës ekonomike për periudhën 1 – 30 Prill 2018.

Projekt-Vendim: Për dhënien e paaftësisë (PAK), invalidët e punës dhe kompensimit të energjisë elektrike për periudhën 1-30 Prill 2018.

Projekt-Vendim: Për dhënien e ndihmës ekonomike mbi përdorimin e fondit të kushtëzuar për bllok-ndihmën ekonomike deri në 60 % për periudhën Mars 2018.

Projekt-Vendim: Për dhënien e ndihmës ekonomike për rastet e bashkisë për periudhën 1-31 Mars 2018.

Projekt-Vendim: Për dhënien e kompensimit të energjisë elektrike për familjarët përfitues të ndihmës ekonomike për muajin Mars 2018.

Projekt-Vendim: Për disa ndryshime dhe shtesa në vendimin nr.56, datë 04.10.2017 " Mbi miratimin e taksave dhe tarifave vendore te vitit 2018 ".

Projekt-Vendim: Për miratim të propozimit për dhënien titulli "Nderi i Qytetit" për z.Vlashi Fili.

Projekt-Vendim: Për miratim të propozimit për dhënien titulli "Nderi i Qytetit" për znj. Luciana Llukani.

 

Eventet

<maj 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
30
1
e martë, maj 1, 2018
23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Se shpejti


Buletini Informativ