Accesso
Skip Navigation Links > Kreu
Selfo_Kapllani.jpg Z.Selfo Kapllani  

Kryetar i Bashkise 

Kontakto Kryetarin

Buletini Informativ


Previous
 • Përkujtohet 20-Vjetori i rënies së "Dëshmorit të Atdheut" Astrit Suli

  Me shume
 • Bashkia e të rinjve të Kuçovës-aktivitet në kuadër javës Europiane

  ​Sot në 19 Maj 2019 ora 14:00 Nga Drejtoria e Zhvillimit Ekonomik dhe Integrimit Europian në Bashkinë Kuçovë u organizua në ambientet e Këshillit Bashkiak një aktivitet me rastin e Javës së Evropës me temë "Bashkia e të rinjve të Kuçovës – Zëri i të rinjve!!! Prezantimi i problematikave rinore në Planin Vendor Strategjik për Zhvillimin Ekonomik dhe Social" 
  25 të rinj dhe anëtarë të Këshillit Bashkiak diskutuan si të barabartë mbi problematikat më shqetësuese në komunitetin tonë dhe rrugët e aktivizimit rinor për të përmirësuar jetën në komunitet. Si rezultat propozime konkrete u vendosën të përfshiheshin në një material i cili të përfshihet në Programet e Zhvillimit të Bashkisë Kuçovë. 

  Me shume
 • Koalicioni Qytetar i Mjedisit

  Me shume
 • Perurimi i Bibliotekes

  Me shume
 • Mbledhja jo e radhes e Keshillit Bashkiak 12 Prill 2019

  Me shume
 • Për një Kuçovë të pastër, takim sensibilizues

  Me shume

Eventet

<qershor 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Se shpejti
Kontakto Bashkine:

Sheshi 18 tetori,Kucove 5301

Tel:+35531123306

bashkiakucove@yahoo.com

Baner 3.jpg Facebook Faqja Zyrtare

          

Baner 5.jpg