Accesso
Skip Navigation Links > Kreu
Selfo_Kapllani.jpg Z.Selfo Kapllani  

Kryetar i Bashkise 

Kontakto Kryetarin

Buletini Informativ


Previous
 • Aktivitet perkujtimor me rastin e festave te 28 dhe 29 Nentorit

  Me shume
 • Mbledhje solemne me rastin e festave te 28-29 Nentorit

  Me shume
 • Elegji dedikuar Deshmorit te Atdheut Donald Hoxha nga Alma Zenellari

  Me shume
 • Leter ne Eter, dedikuar Deshmorit te Atdheut Donald Hoxha nga Alma Zenellari

  Me shume
 • Ceremonia e perurimit te shtatores se Deshmorit te Atdheut dhe Qytetarit te Nderit Donald Hoxha

  Me shume
 • Punime te realizuara nga Agjensia e Sherbimit Komunal ne NJA Kozare

  Me shume

Eventet

<dhjetor 2016>
HënMarMërEnjPreShtDie
28
29
e martë, nëntor 29, 2016
301234
567
8
e enjte, dhjetor 8, 2016
91011
12131415161718
192021222324
25
e diel, dhjetor 25, 2016
262728293031
1
e diel, janar 1, 2017
2345678

Se shpejti

Postimet me te fundit

 


Kontakto Bashkine:

Sheshi 18 tetori,Kucove 5301

Tel:+35531123306

bashkiakucove@yahoo.com

Baner 3.jpg  Facebook Faqja Zyrtare

          

Baner 5.jpg