Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Sherbimet > Bizneset > Pagesa e Taksave

Pagesa e Taksave

​​​​

  Per sa i perket pagesave te detyrimeve qe kane subjektet qe ushtrojne nje aktivitet privat ose shteteror pervec tatimit te thjeshtuar te fitimit dhe sigurimeve shoqerore afati i te cilave eshte i percaktuar shprehimisht ne ligj,afati i  taksave dhe tarifave vendore eshte i percaktuar ne Vendimin e Keshillit Bashkiak nr.48 date 09.12.2015.

Me poshte po paraqesim afatet sipas taksave dhe tarifave per biznesin e vogel:

 1.Takse Tabele                  -                  30.03.2016

  2.Takse Ndertese              -                  30.03.2016

 3.Takse Trualli                   -                  30.03.2016

 4.Tarife Pastrimi                 -                   30.06.2016

  5.Tarife Ndricimi                 -                   30.09.2016

  6.Tarife Gjelberimi              -                   30.09.2016

  7.Tarife hapesire publike    -                   20.04.2016

  8.Tarife tregu                      -                  Brenda dt 20 te cdo muaji

 9.Taksa e fjetjes ne hotel    -                Ne baze te neteve te qendrimit

 10.Tarife leje transporti        -             Para marrjes se lejes

  11.Tarife parkimi-ditore        -   Ne momentin e parkimit brenda muajit qershor

   12.Taksa mbi token bujqesore  -             Brenda vitit

Eventet

<mars 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
25262728123
45678910
111213
14
e enjte, mars 14, 2019
151617
18192021
22
e premte, mars 22, 2019
2324
25262728293031
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ