Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Sherbimet > Bizneset

Bizneset

​​

Ne territorin e Bashkise Kucove kryejne aktivitet 845 subjekte tregtare te regjistruar ne Qendren Kombetare te Regjistrimit.Nga keta subjekte:

Kategorizimi vijon si me poshte:

 

​KucoveKozare​Perondi​Lumas​
​biznesi i madh40 subjekte6 subjekte15 subjekte--------
biznesi i vogel435 subjekte​65 subjekte​151 subjekte​65 subjekte
​ndermarrje/institucione​31 subjekte
​lojera fati​8 subjekte

Lloji i aktiviteteve qe ushtrohen ne territorin e Bashkise Kucove :

 • Ushqimore
 • Tregti mishi dhe peshku
 • Kepuce, konfeksione
 • Pjese-kembimi
 • Fruta-perime
 • Prodhime
 • Industriale
 • Elektrike-hidrosanitare
 • Argjendari 
 • Profesione
 • Ushqim i shpejt
 • Grumbullime hekuri
 • Pesticide
 • Bar-bufe
 • Restorante
 • Hotele
 • Sherbime
 • Floktore
 • Perpunim vaji
 • Pulari 

Eventet

<mars 2018>
HënMarMërEnjPreShtDie
2627281234
567891011
1213
14
e mërkurë, mars 14, 2018
15161718
192021
22
e enjte, mars 22, 2018
232425
262728293031
1
e diel, prill 1, 2018
234567
8
e diel, prill 8, 2018

Se shpejti


Buletini Informativ