Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Sherbimet > Bizneset

Bizneset

​​

Në territorin e Bashkise Kuçovë kryejnë aktivite subjekte tregtare të regjistruar në Qendren Kombëtare të Regjistrimit.Nga keta subjekte:

Kategorizimi vijon si më poshtë:

 

​KucoveKozare​Perondi​Lumas​
​Biznesi i madh77 subjekte14 subjekte24 subjekte--------
Biznesi i vogël503 subjekte​89 subjekte​134 subjekte​60 subjekte
​ndermarrje/institucione​22 subjekte​----​-----​----
​Lojera fati​----
​-----​-----​----

Lloji i aktiviteteve që ushtrohen në territorin e Bashkisë Kuçovë:

 • Ushqimore
 • Tregti mishi dhe peshku
 • Këpucë, konfeksione
 • Pjesë-kembimi
 • Fruta-perime
 • Prodhime
 • Industriale
 • Elektrike-hidrosanitare
 • Argjendari 
 • Profesione
 • Ushqim i shpejt
 • Grumbullime hekuri
 • Pesticide
 • Bar-bufe
 • Restorante
 • Hotele
 • Shërbime
 • Floktore
 • Perpunim vaji
 • Pulari 

Eventet

<mars 2021>
HënMarMërEnjPreShtDie
22232425262728
1234567
8910111213
14
e diel, mars 14, 2021
15161718192021
22
e hënë, mars 22, 2021
232425262728
2930311234

Se shpejti


Buletini Informativ