Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Takim me Ambasadorin e Japonisë!

Në emër të Bashkisë Kuçovë, Kryetari i Bashkisë Z. Kreshnik Hajdari mirëpriti Ambasadorin e Japonisë 🇯🇵 Sh.T.Z. Takada Mitsuyuki .Mirënjohje të thellë Ambasadorit për mjetin zjarrëfikës të dhuruar e cila është një ndihmë e rëndësishme për këtë shërbim. Kryetari i Bashkisë bashkë me Amabsadorinin vizituan nga afër ambjentet e MNZ Kuçovë ku ndër të tjera u fol për mbeshtetjen dhe bashkëpunimin e përbashkët nga të dyja vëndet.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *